Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tczew. Mirosław Pobłocki - kandydat na Prezydenta Miasta Tczewa - II tura

 
miroslawpoblocki.pl Drodzy Tczewianie! Przed nami II tura wyborów na prezydenta Tczewa. Dziękuję za Państwa głosy i liczę, że również w wyborczą niedzielę - 4 listopada, będziecie ze mną. Tczew to dynamiczne miasto i aktywni mieszkańcy. To miasto, które potrzebuje gospodarza gotowego podejmować nowe wyzwania i odważne decyzje, któremu zależy na rozwoju, a nie stagnacji. Wiem, że przychylności Wyborców nie zdobywa się na dwa tygodnie, czy dwa miesiące przed wyborami. To praca, która trwała całą kadencję. Mam nadzieję, że dostrzegacie jej efekty - dostrzegacie, jak zmienił się Tczew i pozwolicie mi kontynuować rozpoczęte działania, ale też realizować nowe projekty, które sprawią, że Tczew znowu się zmieni. Radnych już wybraliście - większość to drużyna Porozumienia na Plus. Teraz czas wybrać lidera - wierzę, że będziecie Państwo konsekwentni i po raz kolejny powierzycie mi odpowiedzialność za rozwój naszego miasta. Proszę Was o udział w wyborach. Proszę o Wasz głos.

 


Mirosław Pobłocki
 
Data pliku video: 2018-10-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola