Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Roman Rezmerowski - kandydat na Wójta Gminy Tczew (KWW Porozumienie dla Gminy)

 
Roman Rezmerowski urodził się 21 lutego 1957 r. w Tczewie. Jest pierwszym wójtem wybranym w wyborach bezpośrednich. Funkcję tę pełni od 10 listopada 2002 roku, przedtem był pracownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz Kierownikiem Produkcji Roślinnej w RSP Turze. Posiada ogromną wiedzę i bagaż doświadczeń, które z powodzeniem wykorzystuje do sprawnego kierowania urzędem i wykonywania powierzonych mu zadań. Ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie z tytułem mgr inż. rolnictwa. Jest absolwentem kilku studiów podyplomowych tj., pedagogicznych (Gdańskie Centrum Edukacji Nauczycieli), administracji rządowej i unii europejskiej (Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku), administracji samorządowej (Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni) oraz rachunkowości i ekonomii (Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy). Posiada uprawnienia członka rad nadzorczych Skarbu Państwa oraz samodzielnego prowadzenia biur rachunkowych, a także kwalifikacje do zarządzania oświatą. Ponad 31 lat pracy zawodowej poświęcił na rzecz gminy Tczew. Przez dwie kadencje 1994-1998 i 1998-2002 był radnym Rady Gminy Tczew. W swojej karierze zawodowej w latach 1996-2002 był delegatem do Izby Rolniczej z gminy Tczew oraz przewodniczącym powiatowej komisji w powiecie tczewskim. Szczęśliwy mąż i ojciec 2 dzieci oraz dziadek. Jego hobby to lotnictwo, wędkarstwo, żeglarstwo. Z natury jest człowiekiem niezwykle aktywnym, dlatego czas wolny spędza zajmując się własnym gosp. roślinnym o powierzchni 17 ha uprawiając rzepak i pszenicę. Lubi obcować z przyrodą poprzez wędkowanie i piesze wycieczki po górach.

 


Roman Rezmerowski
 
Data pliku video: 2018-10-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola