Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Piotr Jankowski vs. Patryk Kamiński - Thunder Fighting Championship I Beginning, Tczew

 
Za nami ponad trzy godziny godnej rozrywki i sportowych emocji pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa, solidnie zorganizowanej przez ekipę Krystiania Cieśnika. Thunder Fighting Championship I Beginning pod taką nazwą zapamiętamy tą imprezę to nie tylko sporty walki, organizator wykorzystał okazję, aby pomóc potrzebującym. Podczas aukcji odbywającej się między walkami zlicytowano rękawice podpisane przez Mariusz Wacha, 1600 zł zaoferowali przedstawiciele organizacji Ladies Fight Night. Podsumowując, mieliśmy do czynienia z pojedynkami na różnym poziomie, niemniej, wszystkie walki dostarczały odpowiedniej dawki emocji i zgodnie z nazwą imprezy „Beginning” stanowią dobry wstęp i aż proszą się o kolejne edycje. Sądząc po ilości widzów na trybunach i gościach specjalnych, których udało się wypatrzyć w tłumie - między innymi znany z roli w filmie Pitbull, Piotr Stramowski, czy jeden z braci Collins, Rafał, współprowadzący firmę zajmującą się modyfikacjami samochodów, o samych gwiazdach sportów walki nie wspominając, ta impreza z pewnością zostanie zauważona, warto było sobotni wieczór spędzić na Sali gimnastycznej II LO w Tczewie. Tczew czeka i liczy na więcej...

 


Tcz.pl sp. z o.o.
 
Data pliku video: 2017-02-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola