Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wrześniowe Targowisko

Data publikacji: 2017-08-10, Data modyfikacji: 2017-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Już po raz czwarty, tradycyjnie w pierwszą sobotę września, odbędzie się Wrześniowe Targowisko. Jest to jarmark różnorodności, na którym można handlować książkami, artykułami szkolnymi, płytami, odzieżą, obuwiem, a także wyrobami rękodzielniczymi czy antykami.

Handel odbywać się będzie na Skwerze Doktora Schefflera, a stanowiska kolekcjonerów i twórców ludowych zostaną usytuowane na fragmentach pobliskich ulic: Łaziennej, Podmurnej, Jarosława Dąbrowskiego. Początek o godzinie 10:00. 

Każdy, kto chciałby zostać wystawcą, powinien zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej: http://www.pchlitarg.tczew.pl, wypełnić formularz zgłoszenia i dostarczyć go do Fabryki Sztuk osobiście, pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystawcy nie ponoszą żadnych opłat. 

Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Sztuk we współpracy z Urzędem Miejskim, Strażą Miejską i Zakładem Usług Komunalnych.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia. Wpłynęło już ponad 20 zgłoszeń.

, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP, Autor zdjęć: Raphaël Labbé; Flickr
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola