Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TETCON 2018 - relacja z Tczewa

 
Odwiedziliśmy Tczew z okazji konwentu o nazwie Tetcon! Jeżeli ktoś z was pierwsze słyszy lub wie co to, ale nie wiedział czy się wybrać, to zapraszamy wraz z Tymon w Podróż po tym nie takim małym wydarzeniu. ******************************************************************** Komiksiary: Adda The Ripper: facebook.com/addasulewska/ Emi De Clam: facebook.com/emideclam Sonne: facebook.com/sonneartcomic/ Zvyrke: facebook.com/zvyrcomics Polecamy i Pozdrawiamy! ******************************************************************** Realizacja: Łukasz „Tymon” Tymiński FB: facebook.com/TymonStuff YT: youtube.com/channel/UC7I0... ******************************************************************** Ostatnia Tawerna: Facebook: facebook.com/ostatniatawerna Twitter: twitter.com/OstatniaTawerna Instagram: instagram.com/ostatniatawerna

 


Ostatnia Tawerna
 
Data pliku video: 2018-08-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola