Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tczew. Zbigniew Urban kłamie!

 
Do wszystkich mediów zainteresowanych tematem, do mieszkańców Tczewa. Nie wierzcie w kłamstwa Zbigniewa Urbana. STOP manipulacji! Sprawa zostaje skierowana do sądu. Proszę Was o udostępnianie tego filmu, ponieważ wielu mieszkańców Tczewa zostało właśnie oszukanych! Są to Wasi najbliżsi, koleżanki i koledzy - wszyscy muszą poznać prawdę. Wiem, że dla niektórych może wydać się dziwne, że na koniec kadencji, nie podałem radnemu ręki - ale muszą mnie zrozumieć jako człowieka - z panem Urbanem spotykamy się głównie na salach sądowych - i nasza współpraca praktycznie nie istniała - dlatego nie będę sztucznie udawał, że wszystko jest w porządku - żeby ktoś mógł sobie zrobić zdjęcie lub uśmiechnąć się do kamery. Jednak sugerowanie, że nawet temu radnemu mógłbym w jakikolwiek sposób grozić, to duże nadużycie. Przez 4 lata mnie zwalczał i to wszelkimi sposobami chociaż niczego złego mu nie zrobiłem. Może kiedyś mu wybaczę ale na razie jest na to za wcześnie.

 


Mirosław Pobłocki
 
Data pliku video: 2018-10-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola