Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tczew. Do strefy wchodzi ETAC. W Tczewie powstaną nowe miejsca pracy

 
Subskrybuj ten kanał: goo.gl/cuUkWv Facebook: facebook.com/tczewtczpl W lutym przyszłego roku ruszy budowa kolejnego zakładu na terenie Tczewa. Firma Etac powstanie na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w sąsiedztwie Flexa. Firma produkuje sprzęt związany z szerokopojętymi rozwiązaniami ruchowymi - chodzi m. in. o wózki inwalidzkie. Pierwszy etap budowy ma zakończyć się w marcu 2019 roku - wtedy zatrudnienie znajdzie 80 osób. Dlaczego skandynawska firma zdecydowała się na otwarcie swojej siedziby właśnie w Tczewie? Klienci firmy Etac to głównie szpitale, gminy, domy pomocy społecznej. Dotąd firma skupiała się na rynku skandynawskim, ma też swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Lokalizacja w Tczewie to pierwsze fabryka w Europie Środkowo - Wschodniej.

 


Tcz.pl sp. z o.o.
 
Data pliku video: 2017-11-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola