Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

O F E R T A

Data publikacji: 2010-10-24, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Stowarzyszenie „Ochotnicza Straż Pożarna w Tczewie” – poza działaniem ratowniczym i statutowym, oferuje także możliwość skorzystania z usług pracy na wysokości przy wykorzystaniu technik alpinistycznych lub podnośnika – z przeznaczeniem na działalność statutową i pozyskanie sprzętu ratowniczego.  Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie:  – wycinki i pielęgnacji drzew, – montażu reklam, bilbordów i banerów reklamowych, – mycia przeszkleń i okien, – montażu zabezpieczeń przeciw ptakom, – odśnieżania dachów i usuwania sopli z budynków, – drobnych napraw elewacji, – montażu anten na dachach i ścianach budynków, – montażu, czyszczenia i udrażniania rynien, – fotodokumentacji (kamerą lub aparatem cyfrowym), – zabaw sprawnościowych dla dzieci i dorosłych   (drabinka speleo), – wynajmu podnośnika z operatorem, – zabezpieczenia medycznego spotkań i imprez, – oraz innych prac po uprzednim uzgodnieniu. Oferujemy także prace podwodne związane z inspekcją i czyszczeniem kąpielisk, adaptacją terenów pod kąpieliska, wydobywaniem zatopionych przedmiotów, poszukiwaniem osób oraz montażem pod wodą. Nasi członkowie posiadają stosowne uprawnienia, badania lekarskie i ubezpieczenie. Dysponujemy atestowanym sprzętem najwyższej jakości oraz doświadczeniem. Jeżeli uznają Państwo, iż nasza pomoc może być przydatna – zapraszamy do współpracy.     Kontakt : e-mail: osptczew@interia.pl

Pełna treść wiadomości na: jacekn.eu/osp/?p=181
osp.tczew.pl, Źródło artykułu: osp.tczew.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola