Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Duże zmiany w Newspoint – nowy panel z influencerami, nowe logo i identyfikacja wizualna

Data publikacji: 2017-09-18, Data modyfikacji: 2017-09-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Duże zmiany w Newspoint – nowy panel z influencerami, nowe logo i identyfikacja wizualna

Newspoint odświeża swoją markę, wprowadzając nowy panel i zmieniając całą identyfikację wizualną; logo, stronę internetową i materiały graficzne. Zmiany te odzwierciedlają ciągły, międzynarodowy rozwój Newspoint na polu analityki danych i monitoringu mediów. Nowa identyfikacja wizualna podkreśla precyzję monitorowania danych przez Newspoint, przejrzystość i funkcjonalność nowego panelu oraz nowe wymiary analizy – influencerów i metadane.

Newspoint jest obecny na polskim rynku od 2007 roku. Został wprowadzony jako rozwiązanie do monitoringu serwisów internetowych jako pierwsza tego typu usługa w Polsce. W kolejnych latach oferta Newspoint poszerzyła się o system monitorujący media społecznościowe i tradycyjne, a także o badania i analizy. Odświeżenie identyfikacji wizualnej i nowy panel sygnalizują nowy, globalny etap rozwoju firmy.

„Od początku funkcjonowania na rynku staramy się współtworzyć trendy rozwoju aplikacji do analityki danych z mediów. Cały czas dokładamy starań, aby świadczyć usługi najwyższej jakości – zarówno pod względem funkcjonalnym jak i technologicznym. Efektem tych wysiłków jest nasze globalne pokrycie źródeł – ponad 150 tys serwisów informacyjnych, 50 mln źródeł social media, 1200 tytułów prasowych i 200 stacji RTV z 75 języków i 170 krajów świata. Nowa identyfikacja wizualna to znak, że ciągle idziemy do przodu” – mówi Robert Stalmach, prezes Newspoint.

Nowe logo firmy bazuje na zapisie nazwy Newspoint. Charakterystycznym elementem wyróżniającym w logotypie jest pomarańczowa kropka umieszczona pod „i”. Ma ona symbolizować dane, które zebrane spośród miliardów innych „kropek” są zagregowane, uporządkowane i filtrowane zgodnie z oczekiwaniami klientów. Nowy panel użytkownika, identyfikacja wizualna i strona internetowa mają ułatwić korzystanie z zaawansowanych funkcji aplikacji Newspoint m.in. analityki influencerów i metadanych.

„Wyobraźmy sobie sytuację, że szukamy informacji na temat influencerów dowolnej marki. Kluczową rzeczą jest ustalenie parametrów wyszukiwania takich jak typy analizowanych mediów, zasięg, płeć, wydźwięk, wartość reklamowa. W oparciu o te kryteria jesteśmy w stanie dostarczyć użytkownikom precyzyjne wyniki wyszukiwania z całego świata. W tym właśnie tkwi siła Newspoint. I to symbolizuje nasze logo” – opowiada Robert Stalmach.

Kluczowym elementem zmiany jest nowy panel Newspoint. Prostota użytkowania połączona z funkcjonalnością to jego główne założenia projektowe. Obsługa nowego panelu Newspoint jest w pełni intuicyjna, a klient może w łatwy sposób samodzielnie tworzyć profile, zapytania, przeglądać wyniki, statystyki i konfigurować alerty. Nowością w panelu jest możliwość analizowania danych na temat influencerów i metadanych z mediów społecznościowych (lajków, udostępnień, komentarzy, wyświetleń, followersów).

„Nowy panel Newspoint jest całkowicie samoobsługowy. Daje możliwość w pełni samodzielnego konfigurowania projektów i płatności elektronicznych, generowania statystyk, raportów i tworzenia alertów. Dla Newspoint oznacza to wejście na pole oferowania usług w modelu SaaS. Nowe narzędzie to nie tylko nowy wygląd, funkcje i technologie ale, last but not least, właśnie ta SaaSowość, dzięki której możemy łatwiej zdobywać kolejne rynki zagraniczne.” – dodaje Robert Stalmach.

Newspoint, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Newspoint
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tczewski

  Powiat tczewski - powiat znajdujący się w województwie pomorskim, którego siedzibę można znaleźć w Tczewie. Zaliczają się do niego gminy: Tczew (gmina miejska), Gniew, Pelplin, Morzeszczyn, Subkowy oraz Tczew (gmina wiejska). Powiat został utworzony w roku 1999, wtedy to bowiem miała miejsce reforma administracyjna, na mocy której powstał. Gospodarka opiera się tu na rolnictwie i przemyśle.

  Będąc w tych stronach, koniecznie trzeba zwiedzić jeden z najpiękniejszych zabytków sakralnych w Polsce. Mowa o pocysterskiej bazylice katedralnej w Pelplinie. Do atrakcji zaliczyć należy też Zamek Krzyżacki w Gniewie, zabytkowy most w Tczewie i Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Piasecznie. Po wyjściu z miast polecamy udać się do rezerwatów przyrody: Wiosło Duże i Wiosło Małe oraz spacer w pobliżu nadwiślańskich skarp.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola